Vzkazy absolventů

"Bylo to zlaté období, čtyři roky, kterými jsme prošli společně.  Mnohdy to vypadalo jako boj o přežití, ale vždy budu vzpomínat na krásné dny, které jsem zde mohla strávit."


 Jedinečnost Podnikatelské školy se mi zalíbila v předmětech, které nabízí; v dobré lokalitě, v jaké se nachází; dobrou partu kantorů, kteří oplývají optimismem a chutí předat studentům co nejvíce věcí mohou. Na této škole jsem prožila čtyři úžasné roky. Mnoho jsem se naučila a v některých věcech jsem se zdokonalila. Ve škole vždy byla úžasná atmosféra. Bylo to tu super!

 


"Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody" ps: Děkuji za vše.


 Byly to čtyři bezvadné roky plné vzpomínek. Děkuji učitelům za jejich znalosti a v neposlední řadě musím poděkovat své třídě, díky které se vše dalo zvládnout a jejich přátelství si vážím dodnes.


"Střední škola podnikání mi dala čtyři roky vzácných znalostí a zkušeností. Jsem za to moc ráda, že z nich mohu čerpat a doufám, že i nadále budu."


"Legendy se neloučí..."


„Budeš-li následovat kuřata, naučíš se dívat se na zem a hašteřit se o drobky. Budeš-li následovat orly, naučíš se stoupat k výšinám.“

 


Žij přítomností, sni o budoucnosti, uč se z minulosti.

 


"Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil."


Milí učitelé, děkuji Vám za spoustu znalostí a zkušeností, které jsou obrovským přínosem pro moji budoucnost.


Když se řekne "podnikatelka", vybaví se mi ihned naše třída. Třída, ve které nikdy nebyl klid a nebyla nuda. Díky za to!

 

 


Na střední jsem získala spoustu nových vědomostí a zkušeností. Také jsem poznala, co znamená moto "Malá škola, velká rodina" a především jsem získala přátele, se kterými jsme se celé 4 roky vzájemně podporovali.


 "Střední škola mi dala velké množství informací i cenných zkušeností, které budu využívat denně v praxi. Tato škola byla doboru volbou."


Střední škola byla fajn, utvrdila mě v tom, čemu se chci nadále věnovat a co mě baví. Našla jsem zde pár super lidí, se kterými se budu vídat i nadále a dobré učitele, kteří s námi měli trpělivost, i když to nebylo vždy lehké.


Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Tvorba webu: wwworks.cz