Vzkazy absolventů

 

"Skvělé 4 roky, zajímavá zkušenost. Na tuhle školu, učitele i spolužáky budu vždycky vzpomínat s láskou."


"Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje." Ch. F. Browne. Děkuji za nejkrásnější čtyři roky  těm nejlepším učitelům.


"Děkuji všem učitelům, kteří mě podporovali a dali mi druhou šanci to zkusit znovu.A především děkuji rodičům a Hanče bez kterých bych tohle nenapsala. Jedním slovem - DĚKUJI ! ♥️"


" Ať už říkají cokoliv, ve skutečnosti mají žáci i učitelé školu rádi: jsou tam přestávky" E. Bass


"Čtyři roky utekly jako voda a já si z této školy odnáším mnoho cenných vědomostí a zkušeností, které se mi budou v životě určitě hodit. Děkuji."


Pro mě byla maturita velkým zážitkem. Zjistila jsem, že čtyři roky pilné práce se vyplatily a jsem moc ráda, že jsem od maturity mohla odejít se vztyčenou hlavou a pyšná sama na sebe. Na střední školu budu celý život s láskou vzpomínat. 

 

 

 


Studium mi dalo náhled do marketingu, managementu, podvojného účetnictví a především do práva. Ve studiu práva budu pokračovat na Masarykově univerzitě v Brně v magisterském programu právo a právní věda.

 


Tahle střední byla výbornou volbou. Kdybych si měla vybrat znovu, neměnila bych. Popravdě si myslím, že tak dobré vztahy žáků a učitelů bych jinde nenašla. Díky moc za všechno.  

 


Děkuji za příjemně strávené čtyři roky na této škole a předání cenných zkušeností.


"Bylo to zlaté období, čtyři roky, kterými jsme prošli společně.  Mnohdy to vypadalo jako boj o přežití, ale vždy budu vzpomínat na krásné dny, které jsem zde mohla strávit."


 Jedinečnost Podnikatelské školy se mi zalíbila v předmětech, které nabízí; v dobré lokalitě, v jaké se nachází; dobrou partu kantorů, kteří oplývají optimismem a chutí předat studentům co nejvíce věcí mohou. Na této škole jsem prožila čtyři úžasné roky. Mnoho jsem se naučila a v některých věcech jsem se zdokonalila. Ve škole vždy byla úžasná atmosféra. Bylo to tu super!

 


"Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody" ps: Děkuji za vše.


 Byly to čtyři bezvadné roky plné vzpomínek. Děkuji učitelům za jejich znalosti a v neposlední řadě musím poděkovat své třídě, díky které se vše dalo zvládnout a jejich přátelství si vážím dodnes.


"Střední škola podnikání mi dala čtyři roky vzácných znalostí a zkušeností. Jsem za to moc ráda, že z nich mohu čerpat a doufám, že i nadále budu."


Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Tvorba webu: wwworks.cz