Absolventi 2023

Káťa

“4 roky plné vědomostí a zážitků, na které budu ráda vzpomínat.”

Jana

“Kdybych měla znovu volit střední školu – neměnila bych :)”

Káťa

“Tato škola mi ukázala, jak to vypadá v praxi”

Markéta

“Studium na podnikatelce mě naučilo mnohému, a to i tomu, co bych na začátku neočekávala.”

Ema

“Buďte sami sebou a stůjte si za svým! A nebojte se!”

 

Nicol

“Proč studovat podnikání? Inu, budování vlastní firmy je v dnešní době jedna z mála cest, která vás dovede ke svobodě poznání sebe sama.”

Veronika

“Byla to horská dráha, ale šla bych na ni znovu. Stálo to za to.”

Tereza

“Jedna rada! Nepodceňte přípravu na maturitu a nebojte se prodat všechny znalosti!”

Elena

“Škola, co vás připraví na život”

 

Káťa

“Byla to jízda a uteklo to až moc rychle :).”

Honza

“I ze Sloupnice to jde “pushnout”. Díky moc :).”

Honza

“Učte se dřív než 2 týdny před maturitou, ale zároveň si užívejte života.”

Káťa

“Tato škola mě naučila nevzdávat to!”

 

Absolventi 2022

Filip

“Do studia na podnikatelce jsem byl od první chvíle zapálený. Myslím, že jsem nebyl jedinou hořící pochodní. Totiž nejen z gymplu se můžete stát doktorem.” Díky Doktor

Tim

“Na studium na podnikatelce budu ještě dlouho vzpomínat. Skvělá atmosféra, milí učitelé a pohodová atmosféra od seznamováku až k maturitě. Díky!”

Magda

“Ze Střední školy podnikání si odnaším nezapomenutelné zážitky, radostné chvíle a to nejcennější- přátelství na celý život.”

Denisa

“Čtyřleté studium na podnikatelce mi dalo nejen mnoho znalostí a zážitků, ale i partu skvělých přátel. Všichni na této malé škole doopravdy patří do jedné velké rodiny. Jsem ráda, že jsem mohla být její součástí.”

Adam

“Byla to nekonečně dlouhá párty!” 🙂

Eliška

“Celé 4 roky mě provázel úžasný kolektiv, jak učitelský tak i se spolužáky. A zůstane mi spoustu krásných vzpomínek.”

Jirka

“Na podnikatelku budu vždy vzpomínat s úsměvem na tváři.”

Adam

“Postupně si tuto školu oblíbíte, to vám zaručuji. Budu rozhodně vzpomínat na zážitky, zkušenosti a vědomosti.”

Absolventi 2021

Marie

“Nemohu uvěřit, že v září už neprojdu dveřmi střední školy podnikání a neusednu znovu do své lavice. Byly to nádherné 4 roky, na které vždy budu vzpomínat s láskou a s úsměvem. Děkuji Vám za vše!❤️”

Nela

“Pokud ještě váháte s výběrem střední, můžete přestat.
Tady jste totiž správně.”

Kristýna

“Jsem moc ráda, že jsem měla možnost studovat na Střední škole podnikání, která mi dala do života spousty super postojů, myšlenek,
vysoké cíle a posunula mě dále! :)”

Eliška

“Mám spoustu úžasných zážitků a vzpomínek a hlavně znalostí. Děkuji!”

Nela

“Kdo zažije studium na Podnikatelce, pochopí, proč právě “Malá škola, velká rodina”.
Děkuji škole a všem, kdo jí tvoří za cenné zkušenosti a příjemné 4 roky studia.”

Vojta

“Za mě to byly skvělé 4 roky, na které si vždy rád vzpomenu, ať už budu kdekoliv.”

Jakub

“Tato škola mě naučila ne jenom to, jak je důležité se v životě učit, ale i důležitost blízkých lidí okolo mne.”

Marek

Více než škola! Odnášíme si spoustu nezapomenutelných zážitků. 

Marek a Jirka (elite)

Jirka

Více než škola! Odnášíme si spoustu nezapomenutelných zážitků. 

Marek a Jirka (elite)

Jakub

“Líbily se mi hodiny marketingu, měli jsme hodně příkladů ze života, stačilo při hodinách dávat pozor a já se pak nemusel tolik učit doma :).”

Absolventi 2020

Jaroslav

“Až si budete někdy stěžovat na svá školní léta, vzpomeňte si na tuto školu. Uvědomíte si totiž, že lepší učitele již nepotkáte.”

Tereza

“Studium na Střední škole podnikání pro mě bylo přínosné, získala jsem různé zajímavé zkušenosti a užitečné znalosti. Velice si vážím přístupu učitelů, právě oni mají velký podíl na tom, že jsem si tyto čtyři roky tak užila.”

Natálie

“Malá škola, velká rodina.”

Vendula

“Celé čtyři roky pro mě byly úžasné. Odnáším si spoustu nových zkušeností, znalostí a především zážitků jak se skvělými spolužáky, tak s učiteli, kteří nás podporovali a motivovali. Myslím, že lepší školu jsem zvolit nemohla.”

Táňa

“Na škole jsem prožila čtyři úžasné roky. Kdybych se znovu rozhodovala, kam na střední školu, s jistotou bych si opět vybrala Střední školu podnikání. Tak krásné vztahy mezi žáky a učiteli bych jinde nenašla.

Budu s láskou vzpomínat”

Matouš

“Škola byla super, budu rád vzpomínat.”

Tomáš

“Vydělat peníze teď nebude problém.”  

Jirka

 “Moje hříva vědomostí je načechraná”

Pavlína

“Skvělá škola  s báječným kolektivem. Úžasní milí učitelé. Báječný výukový program. Školu s radostí doporučuji.”

Tereza

“Tato škola mi do budoucna dala hrozně moc! Jak po vědomostní, tak i po vztahové stránce.”

Mikuláš

“Vylétám z (dotačního) čapího hnízda.”

Lucie

“Studium na této škole považuji za nejlepší 4 roky mého života. Poznala jsem tu partu úžasných lidí a myslím, že lepší učitele bych si ani nemohla přát.”

Absolventi 2019

Alexandra

“Skvělé 4 roky, zajímavá zkušenost. Na tuhle školu, učitele i spolužáky budu vždycky vzpomínat s láskou.”

Natálie

“Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.” Ch. F. Browne. Děkuji za nejkrásnější čtyři roky  těm nejlepším učitelům.”

Markéta

“Děkuji všem učitelům, kteří mě podporovali a dali mi druhou šanci to zkusit znovu.A především děkuji rodičům a Hanče bez kterých bych tohle nenapsala. Jedním slovem – DĚKUJI ! ♥️”

Sabina

“Ať už říkají cokoliv, ve skutečnosti mají žáci i učitelé školu rádi: jsou tam přestávky” E. Bass

Kateřina

“Čtyři roky utekly jako voda a já si z této školy odnáším mnoho cenných vědomostí a zkušeností, které se mi budou v životě určitě hodit. Děkuji.”

Kateřina

Pro mě byla maturita velkým zážitkem. Zjistila jsem, že čtyři roky pilné práce se vyplatily a jsem moc ráda, že jsem od maturity mohla odejít se vztyčenou hlavou a pyšná sama na sebe. Na střední školu budu celý život s láskou vzpomínat. 

Nela

Studium mi dalo náhled do marketingu, managementu, podvojného účetnictví a především do práva. Ve studiu práva budu pokračovat na Masarykově univerzitě v Brně v magisterském programu právo a právní věda.

Aneta

Tahle střední byla výbornou volbou. Kdybych si měla vybrat znovu, neměnila bych. Popravdě si myslím, že tak dobré vztahy žáků a učitelů bych jinde nenašla. Díky moc za všechno.

Tereza

Děkuji za příjemně strávené čtyři roky na této škole a předání cenných zkušeností.

Absolventi 2018

Kristýna

“Bylo to zlaté období, čtyři roky, kterými jsme prošli společně.  Mnohdy to vypadalo jako boj o přežití, ale vždy budu vzpomínat na krásné dny, které jsem zde mohla strávit.”

Káťa

“Jedinečnost Podnikatelské školy se mi zalíbila v předmětech, které nabízí; v dobré lokalitě, v jaké se nachází; dobrou partu kantorů, kteří oplývají optimismem a chutí předat studentům co nejvíce věcí mohou.”

Petra

Na této škole jsem prožila čtyři úžasné roky. Mnoho jsem se naučila a v některých věcech jsem se zdokonalila. Ve škole vždy byla úžasná atmosféra. Bylo to tu super!  

Martin

“Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody” ps: Děkuji za vše.

Míša

”Byly to čtyři bezvadné roky plné vzpomínek. Děkuji učitelům za jejich znalosti a v neposlední řadě musím poděkovat své třídě, díky které se vše dalo zvládnout a jejich přátelství si vážím dodnes.”

Markéta

“Střední škola podnikání mi dala čtyři roky vzácných znalostí a zkušeností. Jsem za to moc ráda, že z nich mohu čerpat a doufám, že i nadále budu.”

Absolventi 2017

Andrea

“Milí učitelé, děkuji Vám za spoustu znalostí a zkušeností, které jsou obrovským přínosem pro moji budoucnost.”

Dana

“Střední škola byla fajn, utvrdila mě v tom, čemu se chci nadále věnovat a co mě baví. Našla jsem zde pár super lidí, se kterými se budu vídat i nadále a dobré učitele, kteří s námi měli trpělivost, i když to nebylo vždy lehké.”

Zuzana

“Když se řekne “podnikatelka”, vybaví se mi ihned naše třída. Třída, ve které nikdy nebyl klid a nebyla nuda. Díky za to!”

Anna

„Budeš-li následovat kuřata, naučíš se dívat se na zem a hašteřit se o drobky. Budeš-li následovat orly, naučíš se stoupat k výšinám.“

Lenka

“Žij přítomností, sni o budoucnosti, uč se z minulosti.”

Hana

“Když něco chceš, celý vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil.”

Tereza

“Na střední jsem získala spoustu nových vědomostí a zkušeností. Také jsem poznala, co znamená moto “Malá škola, velká rodina” a především jsem získala přátele, se kterými jsme se celé 4 roky vzájemně podporovali.”

Jirka a Dominik

“Střední škola nám dala velké množství informací i cenných zkušeností, které budeme využívat denně v praxi. Tato škola byla dobrou volbou.”

Absolventi 2016

Káťa

“Super čtyři roky se skvělými spolužáky. Určitě budu ráda vzpomínat na tuto školu. Učitelům velký dík za to, že nás skvěle připravili.”

Tereza

“Tato škola mi dala mnoho. Vědomosti, zkušenosti a hlavně úžasné vzpomínky, které si budu  s láskou připomínat. Roky uplynuly. Děkuji za prožití nádherných a velmi důležitých let v mém životě. Budu vzpomínat.”

Ivana

“Díky moc. Bojovali jsme dlouho po jednom boku, ale úspěšně.”

Karolína

 “Byla to krásná léta. Nikdy nezapomenu. Díky všem učitelům.”

Tadeáš

“Malá škola, velká rodina. Vztah, který jsem si na této škole s učiteli vytvořil je až neuvěřitelný. Moc mi budou všichni chybět.”

Tereza

“Střední byla skvělá. Vybrala jsem si správně a to především proto, že je zde úžasný kolektiv učitelů, kteří učí a předávají nové informace s láskou a s neuvěřitelným elánem. Jste skvělí. Za vše Vám všem moc děkuji.”

Alžběta

“Potkala jsem zde spoustu super spolužáků a učitelů. Na tuhle školu budu vzpomínat jen v dobrém. Děkuji!”

Ondřej

“Krásné a důležité roky. Dobrá volba. Budu na to často vzpomínat.”

Artur

“Střední škola podnikání mi dala spoustu znalostí a zkušeností, které mohu v budoucnu dále rozvíjet nebo využít. Za to bych chtěl této škole poděkovat.”

Zdeněk

“Jsem nesmírně vděčný, že jsem měl tu možnost strávit čtyři roky s bezvadnou partou spolužáků a s učiteli, kteří dokázali v hodinách navozovat přátelskou atmosféru. Loučím se úryvkem z knihy Kazatele 7:8: “Je lepší když něco končí, než když to začíná.”

Francesco

“Tato škola byla velmi dobrou životní zkušeností. Jsem velmi rád, že jsem si ji vybral. Je to výborná volba pro všechny, kteří si nejsou jistí a nevěří si. V průběhu studia se vše obrátí. Získáte jistotu. Všem moc děkuji.”

Aneta

“Střední škola podnikání byla parádní volbou. Dala mi plno nových kamarádů. Na ty čtyři roky vážně nezapomenu. Děkuji!”

Sára

“Je zbytečné se rozepisovat, protože mnoho mluví za vše “Malá škola, velká rodina”. Bylo to super, díky moc všem!”

Absolventi 2015

Alina

Byly to čtyři roky zábavy. Díky všem učitelům za jejich trpělivost a za to, čemu nás naučili.”

Natálie

“Krásné čtyři roky; budu vždy ráda na tuto školu vzpomínat.”

Nicola

“Střední byla fajn. Něco jsem se naučila a i využila v praxi, ale hlavně jsem poznala super lidi, se kterými se budu i nadále stýkat. Uteklo to strašně rychle. Další éra života skončila, je třeba jít dál …”

Milena

“Na střední jsem poznala spoustu dobrých přátel, zároveň mám hodně užitečných zkušeností. Myslím, že škola je fajn, jen je škoda, že moc těchto zkušeností nepoužiji ve svém životě. Chci jít jiným směrem.”

Gabriela

“Díky této škole jsem získala spoustu zajímavých zkušeností. Nejvíce budu asi vzpomínat na skvělé učitele, kteří se k nám vždy chovali férově.”

Nikola

“Na roky strávené na této škole budu vzpomínat ráda a s úsměvem.”

Dušan

“Jsme rádi za paní Evinu. Střední byla super.”

Denisa

“Se školou jsem byla nadmíru spokojena! Škola je sice menší, ale má to své výhody. Výborný přístup učitelů k žákům.”

Šárka

“Uteklo to rychle, ale život jde dál. Ze svých poznatků ze školy budu čerpat i do budoucna.”

Lukáš

“Díky za zkušenost, kterou jsem mohl získat ve fiktivní firmě. Ačkoliv to byla těžká zkouška naší práce v kolektivu, tak jsem objevil směr, kterým se chci v životě dál ubírat.”

Barbora

“Čtyři roky na této škole? Jednoduše řečeno – pohodová atmosféra, perfektní kolektiv s učiteli, obohacení o nové znalosti a hlavně hromada nezapomenutelných zážitků!”

Markéta

“Léta na střední mi dala spoustu … mnoho přátel, se kterými bych se i nadále vídala. Spoustu praktických i teoretických zkušeností, které jistě v životě využiju. A věřím, že i po učitelích mi bude velice smutno.”

Vojta

“Díky mým studijním vlohám jsem měl možnost poznat více než jen jednu střední školu. Měl jsem tedy co porovnávat. Líbil se mi přístup učitelů k žákům a rodinná atmosféra. Vzhledem k tomu, že jsem patřil k těm “pilnějším” studentům, má léta na Střední škole podnikání byla těmi příjemnějšími!

Tomáš

“Byla to pohoda, hezky na tuto dobu budu vzpomínat. Díky za paní Verču, Gábi a Evču. Matika se nepovedla.“

Edita

“Super učitelský sbor. Na školu budu velice ráda vzpomínat. Získala jsem mnoho zkušeností a mohu tuto školu vřele DOPORUČIT. Určitě se někdy zastavím :).”

Alice

7 pádů Střední školy podnikání: 
1. pád – Kdo, co? “Podnikatelka” 
2. pád – Bez koho čeho? “Bez stresu.” 
3. pád – Komu, čemu?  “K užitku.” 
4. pád – Vidím koho, co? “Zářnou budoucnost.” 
5. pád – Oslovujeme, voláme? “Úspěch!” 
6. pád – O kom, o čem?  “O skvělých učitelích.” 
7. pád – S kým, s čím?  “S maturitou!”

Zdeněk

“Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.”

Monika

“Po těžkém boji s panem Nekvindou se obloha vyjasnila a do konce čtvrtého ročníku díky paní Evičce Vítkové svítilo slunce. Našla jsem (snad) na této škole  životní lásku. Děkuji za trpělivost.”

Eliška

“Nikdy to nevzdávám. Život jde dál. Hezké vzpomínky zůstanou.”